Nasze biuro podróży

Oferując nasze wycieczki chcemy przede wszystkim wydobyć i ukazać nie tylko piękno, ale i unikalność naszego regionu i kraju – jego kultury, tradycji, ludzi. Stąd też nasz pomysł, aby założyć biuro podróży,

Hit The Road Travel logo

Hit The Road Travel

które specjalizuje się w organizacji wycieczek grupowych, które wykraczają poza powszechnie dostępny standard.

NASZ ZESPÓŁ
Współpracujemy z miejscowymi przewodnikami, znawcami i pasjonatami regionu. Nasze usługi oferujemy w językach szwedzkim, norweskim, angielskim, niemieckim, islandzkim i polskim.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
Dbamy o wygodę i bezpieczeństwo naszych gości – dlatego proponujemy noclegi w wygodnych hotelach o regionalnym charakterze i przyjaznej atmosferze, z łazienkami i obfitymi bufetami śniadaniowymi.

Transport odbywa się w nowoczesnych, wygodnych i ekologicznych autobusach.

Wycieczki są objęte ubezpieczeniem.

DZIEJE REGIONU
Polska i Pomorze są miejscami, gdzie na każdym kroku napotyka się na pamiątki historii.

W średniowieczu – Gdańsk był jednym z najpotężniejszych portów hanzeatyckich. To właśnie tutaj rozpoczęła się II wojna światowa i tutaj powstała Solidarność. W naszych wycieczkach przybliżamy te wydarzenia i sylwetki ich uczestników.

KULTURA I TRADYCJA
Naszą ambicją jest zaprezentowanie gościom bogactwa kultury oraz miejscowych tradycji a także wyjątkowego skarbu tej części Polski – bursztynu. Dziedzictwo żuławskich menonitów, unikatowa, słowińska Kraina w Kratę, wciąż żywa kultura Kaszub, zabytkowy, pełen skarbów kultury Gdańsk, nowoczesna, modernistyczna Gdynia oraz najsłynniejszy kurort polskiego wybrzeża – Sopot to tylko część atrakcji, dla których warto tutaj być.

Mając na celu zrównoważony rozwój społeczności regionu, korzystamy z usług i produktów oferowanych przez lokalnych dostawców.

SMAKI POMORZA
W naszych wycieczkach unikamy wielkich, sieciowych restauracji, z oferty których można skorzystać na całym świecie. Proponujemy te, które oferują lokalne specjalności – polskie i kaszubskie, przygotowywane z lokalnych produktów, a także kuchnię przedwojennych, niemieckich mieszkańców i powojennych przybyszów z Kresów Wschodnich.

BLISKO NATURY
Naszym gościom chcemy zaprezentować bogactwo polskiej przyrody: białe, piaszczyste plaże polskiego wybrzeża Bałtyku, urzekającą Szwajcarię Kaszubską, malownicze Bory Tucholskie, majestatyczną Wisłę, krystalicznie czyste jeziora Mazur, obfitość różnorodnych gatunków zwierząt – od tych powszechnie w Polsce występujących, jak bociany, do tych, które udało się ocalić od zagłady, jak żubry.
Nasze wycieczki przygotowaliśmy tak, by nie wpływały negatywnie na środowisko przyrodnicze.

Firma HIT THE ROAD Mariusz Gzela ma podpisaną umowę agencyjną z organizatorem usług turystycznych CB Tomasz Oczkowski, wpisanym do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego po numerem 405.

Zobacz gwarancję ubezpieczeniową turystyczną 2024/2025

Zapytaj o ofertę

+48 796-096-431
info@hittheroad.pl

Biuro podróży Gdańsk